PRO ZÁKAZNÍKY

Provozovatel internetového obchodu www.nadmerneodevy.eu je oděvní firma ,,MARTONY“ - Marty Antlové se sídlem Jevišovice č. 288, 671 53 JEVIŠOVICE, IČ: 133 96 811

Záruka na naše oděvy- poskytujeme záruku 2 roky


Pro online platby je účet vedený u české spořitelny: 1390178369/0800

Poštovní adresa a adresa pro reklamace: LADY XXL, Oděvy pro plnoštíhlé, ulice Horní Česká č. 20, Znojmo 669 02V našem kamenném obchodě, kde si můžete všechno zboží prohlédnout a vyzkoušet. Nachází se ve ZNOJMĚ, na ulici Horní Česká č. 20

Pokud Vám zakoupený oděv nevyhovuje, můžete ho vrátit do 14 dnů od data doručení bez udání důvodů. Nebo ho můžeme vyměnit, samozřejmě jen zboží čisté, nenošené, nepoužité nesmí být cítit kouřem ani parfémy a podobně!!!

Nejde vracet zboží, které bylo upraveno na Vaši postavu!!!

Ke vrácení zboží si stáhněte formulář v textovém editoru zde k ručnímu vyplnění.

Reklamační formulář v textovém editoru zde k ručnímu vyplnění.

Zboží poslané na dobírku nebude převzato!!!


Zboží vracejte na adresu: LADY XXL Oděvy pro plnoštíhlé, ulice Horní Česká č. 20, Znojmo 669 02

Pokud si nevíte rady s určení Vaší velikosti: Kalhoty a sukně, které obsahují elastan jsou ušité na tělo, díky elastickým vláknům Vás oděv nebude škrtit a jen Vás mírně obtáhne. V prvních dnech nošení oděv mírně povolí a přizpůsobí se Vašemu tělu.

U halenek a kabátků naopak preferujeme mírnou volnost. Rozdíl ve velikosti halenky a Vašeho těla by měl být mírně volný (3-5 cm). Pokud chcete upnuté halenky, vybírejte o velikost menší.

PŘEJEME VÁM POHODLNÝ NÁKUP